Výsledky soutěží

Hněvošice

 

Malé Hoštice

 
 

Chvalikovice

Starší Štafeta dvojic Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas trestné Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice 17,960 4 54,37   54,37 2 6 4 8
2. Velké Hoštice 16,900 2 58,50   58,50 4 6 2 10
3. Chvalikovice 20,250 9 60,90   60,90 6 15 6 6
4. Borová 17,580 3 56,35   56,35 3 6 3 9
5. Kravaře 21,720 12 79,41   79,41 18 30 15 1
6. Štěpánkovice Z 30,150 16 63,00   63,00 7 23 12 1
7. Bolatice 21,040 10 77,38   77,38 17 27 13 1
8. Kyjovice 21,680 11 60,22   60,22 5 16 8 4
9. Kylešovice 27,840 15 71,60   71,60 15 30 16 1
10. Těškovice 16,780 1 52,37   52,37 1 2 1 11
11. Kobeřice 18,580 5 77,20   77,20 16 21 10 2
12. Nové Sedlice 41,360 18 68,40   68,40 12 30 15 1
13. Malé Hoštice 18,750 7 65,70   65,70 11 18 9 3
14. Vršovice 25,390 13 65,22   65,22 10 23 11 1
15. Lesní Albrechtice 18,660 6 63,32   63,32 9 15 5 7
16. Milostovice 19,220 8 63,12   63,12 8 16 7 5
17. Mokré Lazce 38,500 17 69,93   69,93 13 30 17 1
18. Svoboda 25,580 14 71,50   71,50 14 28 14 1
 

Těškovice

Starší Štafeta dvojic Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas trestné Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice 41,740 9 54,10   54,10 1 10 5 7
2. Velké Hoštice 48,960 11 54,84   54,84 3 14 8 4
3. Chvalikovice 25,490 5 59,75   59,75 5 10 4 8
4. Borová 20,500 2 56,21   56,21 4 6 2 10
5. Kravaře 36,450 8 68,69 10 78,69 10 18 10 2
6. Štěpánkovice Z 23,440 3 61,63   61,63 6 9 3 9
7. Bolatice 999,000 12 86,72 10 96,72 12 24 12 1
8. Kyjovice 25,770 6 71,65 10 81,65 11 17 9 3
9. Těškovice 20,420 1 54,69   54,69 2 3 1 11
10. Malé Hoštice 24,890 4 77,12   77,12 9 13 6 6
11. Mokré Lazce 29,620 7 68,22   68,22 7 14 7 5
12. Kobeřice 48,370 10 62,59 10 72,59 8 18 11 1
 

Lesní Albrechtice

Starší Štafeta 4x60m Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice 18,860 3 45,12 45,12 3 6 2 10
2. Velké Hoštice 999,000 13 46,18 46,18 4 17 9 3
3. Chvalikovice 18,860 3 47,33 47,33 5 8 3 9
4. Borová 21,420 7 45,01 45,01 2 9 4 8
5. Kravaře 23,400 8 54,64 54,64 12 20 12 1
6. Štěpánkovice Z 18,820 2 58,19 58,19 13 15 6 6
7. Bolatice 21,050 6 50,45 50,45 8 14 5 7
8. Kyjovice 29,040 10 51,64 51,64 9 19 10 2
9. Těškovice 18,030 1 44,43 44,43 1 2 1 11
10. Malé Hoštice 68,220 12 48,97 48,97 7 19 11 1
11. Lesní Albrechtice 27,440 9 48,70 48,70 6 15 8 4
12. Komárov 999,000 13 53,91 53,91 11 24 13 1
13. Milostovice 19,610 5 51,92 51,92 10 15 7 5
14. Kylešovice 38,350 11 67,31 67,31 14 25 14 1

Kylešovice

  STARŠÍ            
 startovní číslo  SDH  PÚ  Štafeta dvojic Celkový součet bodů za umístění Celkové pořadí
dosažený čas pořadí dosažený čas pořadí
1 Suché Lazce (David) N 18 87,80 17 35 18
2 Komárov 19,78 4 70,62 14 18 6
3 Hněvošice 18,87 3 53,84 1 4 1
4 Chvalíkovice 20,87 6 55,62 3 9 4
5 Mokré Lazce 24,32 12 71,65 15 27 15
6 Kravaře 20,56 5 90,19 18 23 12
7 Štěpánkovice "Z" 16,78 1 61,81 7 8 3
8 Malé Hoštice 23,06 10 63,16 10 20 8
9 Bolatice 21,94 8 72,44 16 24 14
10 Těškovice 21,19 7 55,50 2 9 5
11 Kyjovice 25,00 14 60,63 6 20 9
12 Lesní Albrechtice 33,19 16 69,56 13 29 17
13 Borová 29,49 15 59,50 5 20 10
14 Kobeřice 22,84 9 62,78 9 18 7
15 Vršovice 23,84 11 69,22 12 23 13
16 Svoboda 35,57 17 66,38 11 28 16
17 Milostovice 24,50 13 62,00 8 21 11
18 Velké Hoštice 17,66 2 58,25 4 6 2

Štěpánkovice

Starší Štafeta dvojic Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas trestné Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice                 5
2. Velké Hoštice                 5
3. Chvalikovice                 5
4. Borová                 5
5. Kravaře                 5
6. Štěpánkovice Z                 5
7. Bolatice                 5
8. Štěpánkovice A                  
9. Kyjovice                 5
10. Vrbka                  
11. Těškovice                 5
12. Chvalikovice B                  
13. Nové Sedlice                  
14. Malé Hoštice                 5
15. Vršovice                  
16. Lesní Albrechtice                 5
17. Komárov                 5
18. Milostovice                 5
19. Mokré Lazce                 5
20. Svoboda                 5
21. Kylešovice                  
22. Kobeřice                 5
23. Velké Hoštice B                 5
Velké Hoštice
 
Starší Štafeta 4x60m Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice             4 8
2. Velké Hoštice             2 10
3. Chvalikovice             9 3
4. Borová             1 11
5. Kravaře             8 4
6. Štěpánkovice Z             7 5
7. Bolatice             13 1
8. Štěpánkovice A                
9. Kyjovice             18 1
10. Vrbka                
11. Těškovice             3 9
12. Chvalikovice B                
13. Nové Sedlice             11 1
14. Malé Hoštice             6 6
15. Vršovice             15 1
16. Lesní Albrechtice             5 7
17. Komárov                
18. Milostovice             17 1
19. Mokré Lazce             14 1
20. Svoboda             12 1
21. Kylešovice                
22. Kobeřice             10 2