Výsledky soutěží

Hněvošice

 

Malé Hoštice

Malé Hoštice

Mladší Štafeta 4x60m Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice A 20,91 3 57,94 57,94 1 4 1 11
2. Borová 17,27 1 60,08 60,08 4 5 2 10
3. Velké Hoštice 21,23 4 58,35 58,35 2 6 3 9
4. Chvalikovice 20,75 2 66,97 66,97 6 8 4 8
5. Kravaře A 22,92 5 58,47 58,47 3 8 5 7
6. Lesní Albrechtice 25,15 6 60,96 60,96 5 11 6 6
7. Kobeřice 30,30 8 68,00 68,00 8 16 7 5
8. Kylešovice 26,17 7 86,24 86,24 10 17 8 4
9. Milostovice 37,58 12 84,94 84,94 9 21 9 3
10. Bolatice 30,90 9 N N 13 22 10 2
11. Pustá Polom 66,66 15 67,33 67,33 7 22 11 1
12. Vršovice 32,50 10 N N 13 23 12 1
13. Mokré Lazce 34,19 11 N N 13 24 13 1
14. Štěpánkovice 48,97 13 99,86 99,86 13 26 14 1
15. Hněvošci B 66,34 14 105,36 105,36 12 26 14 1

Chvalikovice

Mladší Štafeta dvojic Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas trestné Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice A 18,730 2 85,78   85,78 6 8 2 10
2. Velké Hoštice 32,350 7 72,20   72,20 2 9 4 8
3. Chvalikovice 23,960 4 76,50   76,50 4 8 3 9
4. Borová 19,250 3 92,69   92,69 11 14 6 6
5. Mokré Lazce 70,710 15 116,35   116,35 13 28 16 1
6. Hněvošci B 52,080 14 175,15   175,15 16 30 17 1
7. Bolatice 48,680 13 118,19   118,19 14 27 14 1
8. Štěpánkovice 29,100 6 86,47   86,47 8 14 7 5
9. Kravaře A 38,470 10 72,00   72,00 1 11 5 7
10. Bolatice B 45,250 11 177,85   177,85 17 28 15 1
11. Lesní Albrechtice 17,960 1 85,19   85,19 5 6 1 11
12. Kobeřice 37,680 9 86,40   86,40 7 16 9 3
13. Kylešovice 45,660 12 124,69   124,69 15 27 13 1
14. Milostovice 34,110 8 101,72   101,72 12 20 11 1
15. Pustá Polom 24,200 5 91,75   91,75 10 15 8 4
16. Vršovice N 16 89,41   89,41 9 25 12 1
17. Těškovice N 16 76,25   76,25 3 19 10 2

Těškovice

Mladší Štafeta dvojic Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas trestné Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice A 28,690 3 75,54 10 85,54 7 10 4 8
2. Velké Hoštice 23,770 2 72,34   72,34 2 4 2 10
3. Chvalikovice 38,050 7 81,62   81,62 4 11 6 6
4. Borová 34,130 4 76,34 10 86,34 8 12 7 5
5. Mokré Lazce 45,320 11 92,56   92,56 9 20 10 2
6. Bolatice 41,690 9 117,19   117,19 10 19 9 3
7. Štěpánkovice 40,350 8 82,95   82,95 5 13 8 4
8. Kravaře A 22,110 1 67,09   67,09 1 2 1 11
9. Kobeřice 35,980 6 72,82   72,82 3 9 3 9
10. Kravaře B 43,880 10 118,56   118,56 11 21 11 1
11. Těškovice 34,640 5 74,13 10 84,13 6 11 5 7

Lesní Albrechtice

Mladší Štafeta 4x60m Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice A 21,700 2 53,53 53,53 2 4 1 11
2. Velké Hoštice 22,250 3 53,51 53,51 1 4 2 10
3. Chvalikovice 26,180 6 62,74 62,74 8 14 7 5
4. Borová 24,150 5 56,86 56,86 5 10 5 7
5. Mokré Lazce 29,470 8 74,75 74,75 9 17 9 3
6. Hněvošci B 63,310 11 85,90 85,90 13 24 12 1
7. Bolatice 67,770 12 77,71 77,71 10 22 11 1
8. Štěpánkovice 26,500 7 62,30 62,30 7 14 8 4
9. Kravaře A 35,110 9 53,99 53,99 3 12 6 6
10. Kobeřice 23,530 4 58,36 58,36 6 10 4 8
11. Kylešovice 999,000 13 82,10 82,10 12 25 13 1
12. Milostovice 60,500 10 80,41 80,41 11 21 10 2
13. Těškovice 20,150 1 56,55 56,55 4 5 3 9

Kylešovice

 

  MLADŠÍ            
 startovní číslo  SDH  PÚ  Štafeta dvojic Celkový součet bodů za umístění Celkové pořadí
dosažený čas pořadí dosažený čas pořadí
1 Bolatice 32,56 11 102,78 12 23 12
2 Hněvošice "A" 20,41 3 70,69 3 6 3
3 Kravaře "B" 24,84 6 99,90 11 17 9
4 Chvalíkovice 22,10 4 83,72 8 12 4
5 Mokré Lazce 23,94 5 84,43 9 14 5
6 Lhota u Opavy 59,44 17 147,79 16 33 17
7 Štěpánkovice 27,00 7 86,88 10 17 10
8 Suché Lazce (Amálka) 43,25 16 159,78 17 33 16
9 Kravaře "A" 20,18 1 62,28 1 2 1
10 Hněvošice "B" 42,50 14 124,00 15 29 15
11 Suché Lazce (Pavla) 27,31 8 82,68 7 15 7
12 Těškovice 43,03 15 75,34 5 20 11
13 Kylešovice 34,84 13 115,66 13 26 14
14 Borová 30,00 10 75,00 4 14 6
15 Kobeřice 27,59 9 76,03 6 15 8
16 Milostovice 33,56 12 123,97 14 26 13
17 Velké Hoštice 20,37 2 70,00 2 4 2

 

Štěpánkovice

Mladší Štafeta dvojic Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas trestné Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice A                 5
2. Velké Hoštice                 5
3. Chvalikovice                 5
4. Borová                 5
5. Mokré Lazce                 5
6. Hněvošci B                  
7. Bolatice                 5
8. Štěpánkovice                 5
9. Kravaře A                 5
10. Vrbka                  
11. Lesní Albrechtice                  
12. Kobeřice                 5
13. Kylešovice                  
14. Milostovice                 5
15. Pustá Polom                  
16. Vršovice                  
17. Těškovice                 5
18. Kravaře B                 5

 

Velké Hoštice

8. kolo Opavská ligy mládeže - Velké Hoštice 17. 6. 2017
                   
Mladší Štafeta 4x60m Součet umístění Pořadí Body
st.č. Družstvo čas Umístění čas Výsledný čas Umístění
1. Hněvošice A             5 7
2. Velké Hoštice             6 6
3. Chvalikovice             3 9
4. Borová             2 10
5. Mokré Lazce             9 3
6. Hněvošci B             18 1
7. Bolatice             17 1
8. Štěpánkovice             10 2
9. Kravaře A             1 11
10. Vrbka                
11. Lesní Albrechtice                
12. Kobeřice             4 8
13. Kylešovice             11 1
14. Milostovice             13 1
15. Pustá Polom                
16. Vršovice                
17. Těškovice                
18. Kravaře B             7 5
19. Lhota u Opavy             14 1
20. lhota u Opavy B             15 1
21. Velké Hoštice B             16 1
22. Suché Lazce Ali             8 4
23 Suché Lazce Eva             12 1